ELÉVÜLT KÖVETELÉST BEHAJTANI?? Hogyan?
Korábbi blog bejegyzésben már érintettük a végrehajtási jog elévülését. Paradoxnak tűnik, hogy elévült követelést akar egy hitelező behajtani. Megteheti ezt? Ha a követelés nem vitatottan elévült, miért hívja és keresi a hitelező az adóst? Van erre lehetősége? Kell fizetni? Egyre többször merül fel az adósokban a kérdés. AZ ELÉVÜLÉS LÉNYEGE A hatályos jogszabályok alapján az …









